top of page

Někdy se vzdávám a někdy bojuju.

Updated: May 14

Znáte ten pocit, kdy se zatnutými zuby přemlouváte sami sebe že se máte dobře? Poslední dobou mi nálada klesá celkem často, co se týče práce a života je toho na mě víc a já se s tím hůř vyrovnávám. Občas se z nějakého důvodu vyrovnávám jenom ze strachu která plyne z jednoduchosti života, z toho že vlastně pořád nevím co a jak, jak pojmout žití, přemýšlení, způsob života, společnost. Divně navzájem protichůdné myšlenky ale jo, je to tak. Někdy nevím jestli blbě žiju, nebo blbě myslím - když to trochu odlehčím :D

Sewing project
Šiju zakázku přímo u zákaznice doma, foto Jana Hasalíková, Matějková


Hodně přemýšlím,někdy si na ten proud myšlenek stále znova a znova zvykám, a když člověk pracuje sám, je tomu vystaven napřímo. Doufám, že si na to někdy zvyknu a brzo zaplním svojí hlavu hlavně tím, čemu věřím ráda, nějakou inspirací, a taky se mi vrátí ten můj pocit svobody, kterej mi teď trošku uniká. Je to tak že člověk si určuje smysl sám?


Co se týče mojí rozjíždějící se práce, klienti zájem mají, což je velmi potěšující. Mám spoustu podpory od vás všech a někdy mi dohromady v jednu chvíli věříte víc než já sama sobě za celej život.

Ale což, radši ať je mi na chvíli úzko, prožiju si to a pak se zase odrazím zpátky. Ten život je o žití, a to žití, sebou přináší to dobrý i horší.


Mějte krásnej jarní den,

Kateřina ♡


---

#zacinajicipodnikatel #umelecnavolnenoze #kreativniprace #uprimnemyslenky #ceskytvurce #ceskyblog #nezavislaumelkyne #textilniumelec #filosofuju


38 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page